Ani se vám nechce ven

Pokaždé se těšíte ven do lesa na procházku, ale je tu říjen a s ním deštivé dny. Už od rána na vás usedá smutná nálada, když pozorujete kapky deště, jak stékají po okně. Víme, jak to napravit! Přemýšleli jste už o zimní zahradě? O místě, kde můžete strávit den, péči o rostlinky i když read more ...

Pokaždé se těšíte ven do lesa na procházku, ale je tu říjen a s ním deštivé dny. Už od rána na vás usedá smutná nálada, když pozorujete kapky deště, jak stékají po okně. Víme, jak to napravit! Přemýšleli jste už o zimní zahradě? O místě, kde můžete strávit den, péči o rostlinky i když venku prší? Vždycky jste přeci toužili po pěstování čerstvých bylinek. Teď bude místo nejen na bylinky, ale i na květiny nebo dokonce nějakou tu vlastní zeleninu.

Uklidňující bubnování deště

Sedíte v křesílku, s čerstvě uvařenou kávou a rozečtenou knihou. Posloucháte bubnování dešťových kapek a cítíte se spokojeně. Ale jak je to možné, že je vám příjemně, i když venku se zrovna čerti žení? Sedíte totiž ve své zimní zahradě a rozmary počasí vás tak nemohou zaskočit.