Autosklo Praha

Hledáte kvalitní autosklo Praha, které Vám zaručí, že nakoupíte dobře a nebudete ničeho litovat? Pokud hledáte přesně tohle, tak jste na té správné adrese, protože my Vám právě tohle nabízíme včetně výměny a poradenství, které se na tohle všechno vztahuje. Uděláme opravdu všechno, co bude v našich silách, abyste byli Vy spokojení. Připojte se i Vy read more ...

Hledáte kvalitní autosklo Praha, které Vám zaručí, že nakoupíte dobře a nebudete ničeho litovat? Pokud hledáte přesně tohle, tak jste na té správné adrese, protože my Vám právě tohle nabízíme včetně výměny a poradenství, které se na tohle všechno vztahuje. Uděláme opravdu všechno, co bude v našich silách, abyste byli Vy spokojení. Připojte se i Vy l celé řadě našich opravdu maximálně spokojených zákazníků a staňte se i vy jedním z nich a budete jistě maximálně spokojení jako všichni ostatní, protože se my budeme opravdu hodně snažit. Určitě nám dejte vědět a my Vám řekneme, kdy máme volný termín.

Hrozí Vám pokuta

Pokud budete jezdit s prasklinkou na přední části vozu, která má průhlednou barvu, tak si koledujete o pokutu a ztrátu bodů. Za takovou maličkost můžete dostat opravdu vysokou pokutu. Ono to vypadá jako maličkost, ale neskutečnosti je to opravdu důležité. Pokud je zde prasklina nebo škrábanec větší než dva centimetry, tak je to opravdu o pokutu. Na technické kontrole s tím rozhodně neuspějete a budete to muset stejně vyměnit.