Bublinky miluje každý

Není nikdo, kdo by nemiloval tisíce bublinek, které se na něj tryskají a způsobují mu blaho! Příjemné brnění i pohlazení způsobují nejnovější technologie, které jsou vytvářeny složitými systémy. vířivé vany jsou ovládány panely, které mají elegantní vzhled a jsou poháněny čerpadlem, které je technicky na špičkové úrovni. Efektivní zážitek z masáží je pak zaručen, desítky read more ...

Není nikdo, kdo by nemiloval tisíce bublinek, které se na něj tryskají a způsobují mu blaho! Příjemné brnění i pohlazení způsobují nejnovější technologie, které jsou vytvářeny složitými systémy. vířivé vany jsou ovládány panely, které mají elegantní vzhled a jsou poháněny čerpadlem, které je technicky na špičkové úrovni. Efektivní zážitek z masáží je pak zaručen, desítky trysek mají největší podíl na důvtipné masáži.

Velikosti se meze nekladou

Přemýšlíte, jaký tvar vířivé vany si pořídit, aby tvořil dokonalou souhru s koupelnovým vybavením? V nabídce Spa studia naleznete výrobky trojúhelníkového, čtvercového, obdélníkového i kulatého provedení. Asymetrické tvary nejsou výjimkou. Všechny modely jsou skutečně luxusní a jejich vlastnictví ve vás bude vyvolávat silné emoce. Anatomické pohodlí, celková vodní masáž i přitažlivyý vzhled, to jsou balzámy pro tělo.