Chcete zaplnit neznámá místa v příbuzenské historii

Pořád Vám nejde na rozum, že se po tom dosud nikdo z Vašich příbuzných nepídil. Přece není možné, že by to nikoho nezajímalo. Co se týče matčiny příbuzenské větve, tak o té víte snad už úplně všechno včetně tradovaných historek a vtipů. Ti lidé se vždycky scházeli a nechávali si na svých příbuzenských setkáních a společných read more ...

Pořád Vám nejde na rozum, že se po tom dosud nikdo z Vašich příbuzných nepídil. Přece není možné, že by to nikoho nezajímalo. Co se týče matčiny příbuzenské větve, tak o té víte snad už úplně všechno včetně tradovaných historek a vtipů. Ti lidé se vždycky scházeli a nechávali si na svých příbuzenských setkáních a společných vazbách velice záležet. Ale o předcích z otcovy strany se u Vás nikdy nemluvilo, jako by se po nich slehla zem.

Nejde Vám na rozum, že už se to nestalo dřív

Vždyť když jste chtěla na svatbě vyvěsit alespoň stručnou genealogii svých předků, tak jste narazila na to, že nikdo neví, jak se jmenovala matka Vašeho dědy. Ten už je několik let po smrti a kupodivu ani Vaše babička, dědova manželka, nezná příjmení své tchýně. Prý ji v životě neviděla, nebyla ani na jejich svatbě, a o dědu jako o syna se jeho matka nikdy nezajímala. Od té doby, co ho spolu s jeho bratry ještě před dosažením plnoletosti vypustila do světa, se o něj přestala zajímat. Kdežto Vás to zajímá velice, takže je jen jediná cesta, jak vše zjistit a tou je sestavení rodokmenu této části rodiny.