Chcete zazářit

Jestli si vaše firma nechce na plánovaném veletrhu udělat namísto dobrého jména ostudu, tak musí být na celou akci dobře připravena, a to se vším všudy a ve všech směrech. Vždyť kdo je dnes zvědavý na nějaké amatéry, kteří budou stát pod party stanem okolo jednoho dovezeného rozvrzaného stolu a budou se lidem a obchodníkům read more ...

Jestli si vaše firma nechce na plánovaném veletrhu udělat namísto dobrého jména ostudu, tak musí být na celou akci dobře připravena, a to se vším všudy a ve všech směrech. Vždyť kdo je dnes zvědavý na nějaké amatéry, kteří budou stát pod party stanem okolo jednoho dovezeného rozvrzaného stolu a budou se lidem a obchodníkům snažit namluvit, že právě oni jsou ti profesionálové, se kterými stojí za to spojit síly. Tak hloupý a naivní už dnes nikdo není a jeden pohled mluví za vše, tím spíše, že budete okolo obklopeni jinými stánky s precizně připravenými prezentacemi jejich zboží.

Dělat ten nejlepší dojem

Takže je naprosto jasné, že i vy musíte zabodovat, a ne vystupovat z řady v tom negativním smyslu slova, a tak to také bude. Objednáte si na míru zhotovený party stan potištěný firemními logy a prezentací vaší firmy, pod ním rozmístíte parádní pohodlná křesílka anebo sedací vaky a také kvalitní stolky, na které rozložíte reklamní materiály. A samozřejmě nebudou chybět také vaše ukázkové výrobky a lidé, kteří je budou komentovat a prezentovat zájemcům. No a samozřejmě nesmí chybět ani žádané nejlevnější reklamní propisky s logem firmy.