Chorvatsko dovolená

Dobře víme, že v dnešní nelehké době hraje velkou roli i cena zájezdu. Proto naše ceny upravujeme tak, aby byly dostupné každému. Myslíme samozřejmě i na naše stálé klienty, pro které je Chorvatsko dovolená každoroční vzpruhou a nabízíme jim věrnostní slevy. Pro ostatní jsou tu slevy pro děti, seniory, sezónní slevy a mnoho dalších. Velmi read more ...


Dobře víme, že v dnešní nelehké době hraje velkou roli i cena zájezdu. Proto naše ceny upravujeme tak, aby byly dostupné každému. Myslíme samozřejmě i na naše stálé klienty, pro které je Chorvatsko dovolená každoroční vzpruhou a nabízíme jim věrnostní slevy. Pro ostatní jsou tu slevy pro děti, seniory, sezónní slevy a mnoho dalších.

Velmi oblíbené jsou tak zvané first moment zájezdy, což jsou zájezdy, které si objednáváte třeba půl roku předem a pak naopak last moment, kdy si dovolenou platíte až na poslední chvíli, což může být i pár dní před odletem. První variantu využívají spíše rodiny s dětmi a pracující, kteří si musí dovolenou plánovat dostatečně dopředu a tu druhou zase studenti a senioři, kterým je vlastně jedno, kdy na dovolenou odletí. Chorvatsko dovolená je tu pro všechny, kteří milují moře, čisté pláže, dobré jídlo a teplé počasí.

Cena rozhoduje

Dobře si uvědomujeme, že konkurence je veliká a abychom si udrželi stálou klientelu, vždy pro ně máme něco navíc. U nás si můžete být jisti, že Chorvatsko dovolená bude o něco bohatší zážitek, než u jiných cestovních kanceláří.