Dodáme vám vše

Hledáte dodavatele pro vaši cukrárnu či kavárnu? Chcete kvalitní směsi se širokou nabídkou příchutí? Zmrzlina od nás je vyráběna z kvalitních surovin, aby splňovala vysoké nároky jejích konzumentů – tedy vašich zákazníků. Ovocné sorbety obsahují vysoký podíl ovocných složek. Ovocný sorbet Natur je vyráběn z pravého, kvalitního ovoce a to poznáte hned na první pohled. read more ...

Hledáte dodavatele pro vaši cukrárnu či kavárnu? Chcete kvalitní směsi se širokou nabídkou příchutí? Zmrzlina od nás je vyráběna z kvalitních surovin, aby splňovala vysoké nároky jejích konzumentů – tedy vašich zákazníků. Ovocné sorbety obsahují vysoký podíl ovocných složek. Ovocný sorbet Natur je vyráběn z pravého, kvalitního ovoce a to poznáte hned na první pohled.

Široký výběr příchutí

Samozřejmě že smetanová příchuť nemůže v našem sortimentu chybět. Toto jsme ještě rozšířili o takzvané prolévané zmrzliny – tato je prolitá pastami nebo topingy v několika příchutích. Naše nabídka je opravdu široká. Kvalita prověřená dlouholetou praxí v této oblasti. Správná konzistence, plná a lahodná chuť a nejen to. Nabízíme kompletní příslušenství. Neváhejte a navštivte nás, abyste se o naší široké nabídce více dozvěděli. Dodáme vám vše, co k prodeji potřebujete. Objednejte vše na jednom místě – ušetříte si spoustu času a zmrzlina bude už jen vydělávat.