Informovat ostatní je třeba vždy

Svatební oznámení musíte mít bez ohledu na to, pro jaký typ svatby se rozhodnete. Můžete chystat impozantní svatbu, nebo můžete plánovat pouze obřad se svědky bez hostiny. Každý to má jinak a každý si to jinak zařídí. Vždy je ovšem nutné ostatní blízké lidi informovat. Je to základní slušnost. Zvolte si podle sebe Jak by read more ...
knihy-uvnitr-se-slivovici.jpg

Svatební oznámení musíte mít bez ohledu na to, pro jaký typ svatby se rozhodnete. Můžete chystat impozantní svatbu, nebo můžete plánovat pouze obřad se svědky bez hostiny. Každý to má jinak a každý si to jinak zařídí. Vždy je ovšem nutné ostatní blízké lidi informovat. Je to základní slušnost.

Zvolte si podle sebe

Jak by takové svatební oznámení mělo vypadat? Dříve se jednalo o tiskovinu, která striktně byla velmi elegantní na stříbrném nebo zlatém papíře. Dnes v tomto ohledu až tak konzervativní není. Jsou lidé, kteří mají rádi trochu recesi nebo tak trochu jiný styl. Záleží na každém, ať si vybere podle svého vkusu.

Humor jen s mírou

Nicméně je třeba si uvědomit, že humor a recese nemusí být úplně tou nejlepší cestou. S humorem raději šetřete. Svatební oznámení nemusí mít kudrlinky, ale rozhodně se jedná o velmi důstojný dokument a podle toho byste k tomu měli přistupovat.