Jaké bude vaše svatební oznámení?

Konečně vás požádal o ruku, a teď začíná ten běh na dlouho trať, tedy přípravy na vaše společné ano? Chcete si nechat vytvořit originální sdělení a dodržet tuto krásnou tradici? Využijte moderní možnosti, které se vám nabízejí. Tisíce variant a každá má něco do sebe. Jednoduchost, extravagance, originalita a hlavně kus vašeho láskyplného vztahu. Díky read more ...

Konečně vás požádal o ruku, a teď začíná ten běh na dlouho trať, tedy přípravy na vaše společné ano? Chcete si nechat vytvořit originální sdělení a dodržet tuto krásnou tradici? Využijte moderní možnosti, které se vám nabízejí. Tisíce variant a každá má něco do sebe. Jednoduchost, extravagance, originalita a hlavně kus vašeho láskyplného vztahu. Díky nabízeným možnostem velice jednoduše složíte to svoje, které bude navždy připomínat den, kdy jste se vzali. Když jde o tak důležitou událost, dejte si na ní patřičně záležet.

A jaké jsou vaše pocity?

Svatební oznámení je hlavně o dojmech. Každý, kdo zvědavě otevře tajuplnou obálku, pochopí, že je od dvou lidí, kteří se neskutečně moc milují a plánují společný život v manželském soužití. Máte možnost svoje pocity rovnou i napsat. Buď vlastní texty nebo úryvek z básně, písně, či nějaké dojímavé motto. Věřte, že ani jedno oko nezůstane suché. Vždyť jde o důležitý životní krok, který nebývá jednoduchý. Ale každý věří, že vy budete spolu navždy. Pocity a city, které vám nikdo nevezme.