Každému vyhovuje něco jiného

Někomu vyhovuje vztah bez sexu, jinému zase sex bez vztahu. Dneska už se tak netraduje, že jakmile si jí udělal dítě, musíš si ji vzít a být s ní dokonce vašeho společného života čili do smrti. Ještě před dvaceti lety tomu ale takto bylo. Kluci čerstvě po vojně, nebo i před ní, kterým, jak se tak read more ...

Někomu vyhovuje vztah bez sexu, jinému zase sex bez vztahu. Dneska už se tak netraduje, že jakmile si jí udělal dítě, musíš si ji vzít a být s ní dokonce vašeho společného života čili do smrti. Ještě před dvaceti lety tomu ale takto bylo. Kluci čerstvě po vojně, nebo i před ní, kterým, jak se tak lidsky říká, ujely nohy, a slečna otěhotněla, se museli starat. Což znamenalo nenechat tu holku na holičkách, ale vzít si ji a mít rodinu, jak se patří. Neexistovalo, že by tomu takto snad nebylo. To by potom celá rodina byla pošpiněna a byla by z toho naprostá hrůza.

Tehdy se to tak nevidělo

Prostě byla jiná doba, říkáte si, ale proč je tomu dneska jinak? Protože jsou možnosti a každý si může dělat, co chce? Proto je každé druhé manželství rozvedeno a nevyšlo? Kdysi to bylo jiné, holky se bály při první puse a to už byly kolikrát skoro dospělé. Nevěděly jak líbat kluky. Byly to takové milé starosti. 

Comments closed