Když máte prázdno v lednici

Také v lepších rodinách se tohle může stát. Taková rodina, kde se denně cpe několik puberťáků a taťka, co je vždy při chuti, vážně existuje. A nejedna. Někdy se najíte venku a máte to bez práce, ale zdatná domácí hospodyňka uvaří i z mála, jak se říká. Jak jste na tom vy? Máte už ve read more ...

Také v lepších rodinách se tohle může stát. Taková rodina, kde se denně cpe několik puberťáků a taťka, co je vždy při chuti, vážně existuje. A nejedna. Někdy se najíte venku a máte to bez práce, ale zdatná domácí hospodyňka uvaří i z mála, jak se říká. Jak jste na tom vy? Máte už ve schránce leták Kaufland?

Příjemný nákup bez nervů

Leták Kaufland je vždy aktuální a nabídne každému, co jeho hrdlo ráčí. Někdy i překvapí sortimentem levnějšího zboží, než najdete jinde. Vyrazili jste už? V nákupním vozíku se to nebezpečně plní? Nic si z toho nedělejte, nejste na tom sami, podívejte se přece kolem sebe. Ještě něco k večernímu posezení, nějaké to pivo, víno, likér pro ženy a květy na výzdobu stolu. V klidu si nakoupíte na jednom místě vše, co potřebujete.