Kvalitní kosmetika nejen pro profesionály

Jste kosmetička a chcete Vašim klientům nabídnout přípravky, které budou opravdu kvalitní a účinné? Proto je tu pro Vás naše dermo kosmetika Christina, které Vám zaručí úspěch a spokojenost Vašich klientů. Naše kosmetické přípravky jsou tu pro Vás již 35 let. Máme řadu patentovaných technologií a některé naše produktové řady jsou dokonce využívána na dermatologických read more ...

Jste kosmetička a chcete Vašim klientům nabídnout přípravky, které budou opravdu kvalitní a účinné? Proto je tu pro Vás naše dermo kosmetika Christina, které Vám zaručí úspěch a spokojenost Vašich klientů. Naše kosmetické přípravky jsou tu pro Vás již 35 let. Máme řadu patentovaných technologií a některé naše produktové řady jsou dokonce využívána na dermatologických klinikách, což jen dokládá jejich velmi vysokou kvalitu. Přidejte se k nám a zaregistrujte se. Získáte tak řadu skvělých východ. Poskytneme Vám školení a poradenství zdarma. Rádi Vám předáme naše mnohaleté zkušenosti a pomůžeme při budování Vaší kosmetické kariéry. Chcete si maše přípravky vyzkoušet na vlastní kůži? Pak zavítejte do jednoho z našich spolupracujících salónů, nebo navštivte naše centrum v Praze.

Široká nabídka

Kosmetika Christina nabízí opravdu širokou škálu produktů a řeší řadu problémů s pletí. Máme pro Vás 10 řad pro profesionální kosmetičky a dále přes 200 produktů, které Vašim klientům můžete nabídnout jako domácí kůru. Neváhejte a chtějte pro Vás i Vaše klienty tu nejlepší péči.