Luxusní provedení

Je čas na změnu. Vaše staré závěsy dejte ihned pryč a pořiďte si nové! Je tolik krásných vzorů a barevných provedení. Divili byste se, jak moc Vám to změní interiér. Někdo si možná řekne: vždyť jsou to jen závěsy, ale nenechte se oklamat, na tomto kousku textilie v bytě velmi záleží. Naše prodejna se specializuje na read more ...

Je čas na změnu. Vaše staré závěsy dejte ihned pryč a pořiďte si nové! Je tolik krásných vzorů a barevných provedení. Divili byste se, jak moc Vám to změní interiér. Někdo si možná řekne: vždyť jsou to jen závěsy, ale nenechte se oklamat, na tomto kousku textilie v bytě velmi záleží.
Naše prodejna se specializuje na vše krásné, co se stínění oken týká. Závěsyk tomu rovněž patří. A že je v dnešní době obrovský výběr naše nabídka jen potvrzuje. Nahlédněte na naše stránky či navštivte přímo naši vzorkovou prodejnu, zajisté něco společně vybereme.

Potahové látky

Máte chuť vyměnit nejen Závěsy, ale i například očalounit znovu stará křesla či gauč. Máte svůj nábytek rádi, jen chce znovu oživit? Není problém. Rovněž velký výběr v potahových látkách Vám pomůže docílit požadovaného efektu. Na internetu si můžete prohlédnout spoustu vzorů, poté stačí jen objednat. Již nyní se těšíme na Vaši objednávku.