Máme pro vás 19 smetanových druhů

Točená zmrzlina od nás obohatí Vaši nabídku, zákazníci neodolají. Vaši cukrárnu či restauraci vybavíme také reklamními předměty. Zapracovali jsme také na designu, nové označení klade důraz na český původ produktů. Nejsme překupníci, jsme výrobci, tradice výroby je budována již 20 let. Zakládáme si na prvotřídní kvalitě surovin a na tradičních recepturách. Nabízíme jednoduché a přehledné read more ...
knihy-uvnitr-se-slivovici.jpg

Točená zmrzlina od nás obohatí Vaši nabídku, zákazníci neodolají. Vaši cukrárnu či restauraci vybavíme také reklamními předměty. Zapracovali jsme také na designu, nové označení klade důraz na český původ produktů. Nejsme překupníci, jsme výrobci, tradice výroby je budována již 20 let. Zakládáme si na prvotřídní kvalitě surovin a na tradičních recepturách.
Nabízíme jednoduché a přehledné menu pro Vaši restauraci či cukrárnu. Můžete vybírat také z reklamních předmětů, jako jsou slunečníky, zástěry, trička, rozetky pod poháry. Kontaktujte naše obchodní zástupce. Právě Vaše točená zmrzlina bude vidět.

Nabídka přesně podle Vašich potřeb

O každého zákazníka se postará náš obchodní zástupce. Točená zmrzlina
je tak připravena přesně dle Vašich přání a požadavků. Dostanete zároveň aktuální informace o nové nabídce. Pokud svítí sluníčko nadmíru, dohodněte si závozy i mimo termíny. Jsme Vám k dispozici.