Módní přehlídka k chuti a jídlu

Máme pro Vás všechny barvy, pastelové, syté, barvy léta i podzimu, a umíme je spojit s neuvěřitelně lahodnými chutěmi. U našich zmrzlin si můžete být jistí, že poznáte jak chutná a jak je žlutý pravý karibský ananas i hořkost 70% belgického kakaa. Správné složení je lahodné Pro naši nabídku jsou přísady read more ...
knihy-uvnitr-se-slivovici.jpg

Máme pro Vás všechny barvy, pastelové, syté, barvy léta i podzimu, a umíme je spojit s neuvěřitelně lahodnými chutěmi. U našich zmrzlin si můžete být jistí, že poznáte jak chutná a jak je žlutý pravý karibský ananas i hořkost 70% belgického kakaa.

Správné složení je lahodné


Pro naši nabídku jsou přísady to zásadní a jak je kombinovat, aby se k sobě vázaly a propojily do lahodných chutí. Chce to skutečně mnoho zkušeností italských i amerických cukrářů, kde zmrzlina vznikla už v takové verzi, jakou ji známe dnes. Navíc u nás máme výhodu dostupnosti domácích surovin, kvalitní smetana i mléko. Sorbety z českého ovoce bohaté na vitamíny. Pečlivě vrstvené šlehané krémy se plní oříšky i oblíbenými cereáliemi, to jsou rodinná oblíbená balení.