Můžete je využít kdekoliv

Možná jste si všimli, že pokud se dotýkáte potahové látky rozlišíte příjemný omak – měkkost, hebkost, nebo naopak tvrdost, hrubost – tedy nepříjemný omak. Stejnou pocitově dotykovou vlastností potahové látky je i teplo a chlad. Tuto skutečnost na vytváří rychlý nebo nízký přenos tepla potahové látky na pokožku a opačně. Tuto skutečnost read more ...

Možná jste si všimli, že pokud se dotýkáte potahové látky rozlišíte příjemný omak – měkkost, hebkost, nebo naopak tvrdost, hrubost – tedy nepříjemný omak. Stejnou pocitově dotykovou vlastností potahové látky je i teplo a chlad.

Tuto skutečnost na vytváří rychlý nebo nízký přenos tepla potahové látky na pokožku a opačně. Tuto skutečnost si uvědomíte tehdy, když sáhnete na mokrý textil a pocítíte okamžitě chlad. Této vlastnosti převodu tepla je využito při chladivém nebo naopak hřejivém pocitu při prvním dotyku s potahovou textilií čalouněného nábytku.

Chcete, aby váš vaše sedačka hřála nebo chladila?

Vaše požadavky s vámi rádi zkonzultujeme a vše, co se týká potahové látky vašeho čalouněného nábytku s vámi rozebereme a poradíme vám.