Na problémy s prostatou přírodně…

Prostata je vážný problém ve zdraví mužů. Její zbytnění působí značné problémy při močení, jako například neschopnost se vymočit, velmi slabý proud močit nebo nutkání na močení v ty nejnevhodnější chvíle nebo v noci, kdy Vás toto nutkání může budit. Tento problém se dá řešit pomocí léků, které ale mohou mít vážné nežádoucí účinky, read more ...

Prostata je vážný problém ve zdraví mužů. Její zbytnění působí značné problémy při močení, jako například neschopnost se vymočit, velmi slabý proud močit nebo nutkání na močení v ty nejnevhodnější chvíle nebo v noci, kdy Vás toto nutkání může budit. Tento problém se dá řešit pomocí léků, které ale mohou mít vážné nežádoucí účinky, nebo pomocí bylinných přípravků s léty ověřenou účinností.

…a velmi účinně

Náš přípravek obsahuje extrakt z rostliny vrbovky, která vykazuje větší účinek než běžně používané Saw palmetto, což je častá součást přípravků na problémy se zbytněním prostaty. Díky tomu si můžete vychutnávat život tak, jako dříve, bez nutnosti polykat chemii po zbytek života a bez nutnosti stále běhat k lékaři pro recepty.