Naše služby jsou kvalitní

Srdečně Vás zveme do našeho originálního a senzačního rezortu, který se nachází v krásné vesničce Němčice u Kolína. Zde naleznete řadu atrakcí jako je dřevěný vigvam, ve kterém se pořádá mnoho společenských akcí. Pro děti jsme si připravili vláček a dřevěné prolézačky ve tvaru lodi. Náš proškolený personál zajistí služby na klíč! Jedná se o read more ...
knihy-uvnitr-se-slivovici.jpg

Srdečně Vás zveme do našeho originálního a senzačního rezortu, který se nachází v krásné vesničce Němčice u Kolína. Zde naleznete řadu atrakcí jako je dřevěný vigvam, ve kterém se pořádá mnoho společenských akcí. Pro děti jsme si připravili vláček a dřevěné prolézačky ve tvaru lodi. Náš proškolený personál zajistí služby na klíč! Jedná se o svatby a kongresové akce. V těchto záležitostech máme ty nejlepší zkušenosti, proto je nechte na nás!

Objednejte si pokoje v našem penzionu

Ubytování Kolín Vám nabízí ty nejlepší zážitky. Máte-li rádi zábavu a dobré jídlo, jsme to pravé místo pro Vás. Naše restaurace je vyhlášené po celém kraji. Jsme tím pravým místem pro všechny nadšené gurmány. Náš gastro kalendář naleznete na našich webových stránkách. Zde je také prezentace celého objektu ve formě 3D.