Nejlepší propagace

Už Vás také unavují všudypřítomní podavači letáčků? Nemáte zájem rozesílat nevyžádané reklamní maily? Potom si zvolte jinou, méně invazivní variantu propagace. S potiskem triček se snadno dostanete do podvědomí lidí. Nemusíte je nikomu rozdávat, stačí, když je budou nosit zaměstnanci Vaší firmy, nebo je v podobě dárku dostanou Vaši dlouholetí klienty. Problémy vyřešíme  read more ...

Už Vás také unavují všudypřítomní podavači letáčků? Nemáte zájem rozesílat nevyžádané reklamní maily? Potom si zvolte jinou, méně invazivní variantu propagace. S potiskem triček se snadno dostanete do podvědomí lidí. Nemusíte je nikomu rozdávat, stačí, když je budou nosit zaměstnanci Vaší firmy, nebo je v podobě dárku dostanou Vaši dlouholetí klienty.

Problémy vyřešíme

Pokud v tuhle chvíli přemýšlíte, jak tedy požadovaného výsledku dosáhnout, přicházíme na scénu my. Máme k dispozici nejlepší tiskové technologie a dodavatele textilního zboží, od Vás potřebujeme pouze motiv. Rádi Vám vystavíme předběžnou cenovou kalkulaci s ohledem na Vaše požadavky a případná finanční omezení. Na vše, co nezvládnete v propagaci sami, jsme tu my.