Ovládání

Samozřejmostí všech modelů je sofistikované dálkové ovládání, všechny typy jsou i podsvětleny v různých barvách LED osvětlení, které si lze zvolit. Přirozené je ovládání trysek každého jednotlivého místa přímo z něj pomocí ovládačů v okraji vířivých van. Prostě nastavit lze kdeco, včetně chlazení schránek na láhve vína, nebo jiného moku, se kterým se tak skvěle read more ...

Samozřejmostí všech modelů je sofistikované dálkové ovládání, všechny typy jsou i podsvětleny v různých barvách LED osvětlení, které si lze zvolit. Přirozené je ovládání trysek každého jednotlivého místa přímo z něj pomocí ovládačů v okraji vířivých van. Prostě nastavit lze kdeco, včetně chlazení schránek na láhve vína, nebo jiného moku, se kterým se tak skvěle relaxuje, zvláště po boku spoře oblečených slečen. Tyto vychytávky jsou sice prima, ale mnohem důležitější je regulace zahřívání vody na dostatečnou teplotu. Voda se zahřívá, ale taky současně neustále čistí na několika filtrech, aby byla vždy dokonale čistá.

Musíme doporučit

Rozhodně nelze nic jiného, než doporučit tato opravdu mnohoúčelová zařízení. Vyplatí se to a hlavně – je to prospěšné lidskému tělu a zdraví.