Pár dní k bydlení

Chceme Vás přesvědčit, že není utopie bydlet během několika dnů nebo maximálně týdnů. Ne, opravdu se nejedná o animovaný film, který zrychlíme, abyste viděli postavení Vašeho rodinného domu pouze jako z rychlíku. To se Vám totiž bude zdát i přesto, že to bude realita. Námi nabízené dřevostavby jsou totiž jako jedny z mála rodinných domků read more ...
knihy-uvnitr-se-slivovici.jpg

Chceme Vás přesvědčit, že není utopie bydlet během několika dnů nebo maximálně týdnů. Ne, opravdu se nejedná o animovaný film, který zrychlíme, abyste viděli postavení Vašeho rodinného domu pouze jako z rychlíku. To se Vám totiž bude zdát i přesto, že to bude realita. Námi nabízené dřevostavby jsou totiž jako jedny z mála rodinných domků vynikající v tom, že mohou být postaveny během velmi krátké doby.

A navíc nízkoenergetické

Krátká čekací doma na domov snů ale není jedinou výhodou, která se naskýtá při rozhodování, jaký dům si zvolit. Naše varianty jsou totiž především prováděny s ohledem na co nejnižší spotřebu energie a zachování tepla. Zachovány jsou tak maximální tepelné, akustické a především nízkoenergetické vlastnosti Vašeho nového bydlení.