Podlehněte chladivému kouzlu zmrzliny

Chutná vám zmrzlina? Z našeho výběru si jistě vyberete a ne jenom jednu. Pro rok 2013 je tu pro vás nová kolekce, tak neváhejte a rozhodně musíte všechno ochutnat. Máte raději točenou nebo kopečkovou? U nás najdete všechno budete příjemně překvapení nejen úžasnou chutí, ale také novým designem. Říkáte si, že už to všechno znáte? read more ...

Chutná vám zmrzlina? Z našeho výběru si jistě vyberete a ne jenom jednu. Pro rok 2013 je tu pro vás nová kolekce, tak neváhejte a rozhodně musíte všechno ochutnat. Máte raději točenou nebo kopečkovou? U nás najdete všechno budete příjemně překvapení nejen úžasnou chutí, ale také novým designem.
Říkáte si, že už to všechno znáte? Že Vás už zmrzlina nemůže nijak překvapit? Tak to se pletete v naší nové nabídce najdete ještě další novinky, které jste ještě neměli. Čeká na vás nová vitamínová bomba přímo z Brazílie nebo práškové směsi na točenou zmrzlinu. Naše produkty jsou nejen velmi chutné a originální, ale také nejsou drahé. Tak neváhejte podívejte se na naše stránky, ať víte co všechno Vám můžeme nabídnout.

Točená zmrzlina v novém kabátě

Je to tak točená zmrzlina má nový kabát. Má vylepšenou recepturu, takže je velmi chutná, ale také jsme ji oblékly do nového designu. Naše produkty už vyrábíme více jak 20 let a snažíme se, aby se Vám stále líbily a chutnali Vám. Na naše ryze české produkty se můžete podívat na našich webových stránkách a ochutnat je můžete v našich prodejnách.