Pomocník, kterého velmi oceníte

Abyste mohli dělat ta nejlepší rozhodnutí, měli byste znát určitá pravidla, která v této oblasti platí. Průkopník v oblasti assessment centre, a to František Hroník, vám může nabídnout své znalosti a zkušenosti a dát vám potřebné rady v této velmi důležité oblasti. Nabírat jen správné zaměstnance do své společnosti je velmi důležité. Myslete proto na read more ...

Abyste mohli dělat ta nejlepší rozhodnutí, měli byste znát určitá pravidla, která v této oblasti platí. Průkopník v oblasti assessment centre, a to František Hroník, vám může nabídnout své znalosti a zkušenosti a dát vám potřebné rady v této velmi důležité oblasti. Nabírat jen správné zaměstnance do své společnosti je velmi důležité. Myslete proto na to, jak docílit toho, abyste z velkého výběru zájemců mohli vybrat jen pár, popřípadě jednoho, koho aktuálně potřebujete. Pravý může být jen jeden, a tak je rozumnější nechat si s rozhodováním pomoci. Tento užitečný nástroj vám pomůže vybrat opravdu jen toho, kdo se na to bude nejvíce hodit.

Nejrůznější zkoušky, které vám řeknou pravdu

O zaměstnanci toho většinou moc nevíte. Vše, co vyčtete ze životopisu, vám nejspíše řekne i sám zaměstnanec. V životopisu se ale už nepíše o tom, jak se daný člověk zachová v nejrůznějších situacích. Právě k tomu assessment centre. Tento spolehlivý a revoluční nástroj odhalí špatné, ale i pozitivní chování vzhledem k pozici, která mu je nabízena.