Pořád na cestách

Svůj pracovní život prakticky trávíte v autě. A to nejste řidičem z povolání. Nicméně jezdíte za svými klienty po celém širém kraji, ať už bydlí v jakémkoli a jakkoli zapadlém koutě naší země. A co jiného dělat po celou dobu jízdy v autě, než poslouchat nějakou dobrou muziku. Vždyť kdybyste tam měl jen tak read more ...

Svůj pracovní život prakticky trávíte v autě. A to nejste řidičem z povolání. Nicméně jezdíte za svými klienty po celém širém kraji, ať už bydlí v jakémkoli a jakkoli zapadlém koutě naší země. A co jiného dělat po celou dobu jízdy v autě, než poslouchat nějakou dobrou muziku. Vždyť kdybyste tam měl jen tak sedět, zírat na silnici a kroutit volantem, tak byste se z toho zřejmě brzy zbláznil. Takže i pro svůj výkon coby řidiče považujete za daleko užitečnější, když máte v autě dobrou společnost a tou je například rádio Blaník. To vás nikdy nezklame, protože se vždycky naladí na tu správnou vlnu vaší nálady, vždyť pouštějí jednu pecku za druhou.

Za klienty křížem krážem

Takže je jedno, jestli v ten den jedete za svým prvním klientem anebo je to ten poslední a máte plnou hlavu myšlenek a starostí, co všechno musíte zařídit, kam všude musíte zavolat, co všechno musíte udělat, až se konečně dostanete zpět do kanceláře. Prostě tahle muzika se hodí pro všechny příležitosti a dokonce jste zjistil, že podporuje vaše myšlenkové procesy a s dobrou hudbou se vám daleko lépe přemýšlí.