Potřebujete kvalitní informace a čas na rozmyšlenou

Víte, o čem vlastně uvažujete? Znáte všechna rizika, která na vás mohou číhat? A splňujete podmínky, abyste měli nárok na tento druh penze? Problematika předčasného odchodu do důchodu není jako běžná penze. Existují nejen podmínky pro jeho dosažení, ale také skutečnosti, které by mohli zapříčinit, že o něm přestanete byť jen přemýšlet. Množství informací je read more ...

Víte, o čem vlastně uvažujete? Znáte všechna rizika, která na vás mohou číhat? A splňujete podmínky, abyste měli nárok na tento druh penze? Problematika předčasného odchodu do důchodu není jako běžná penze. Existují nejen podmínky pro jeho dosažení, ale také skutečnosti, které by mohli zapříčinit, že o něm přestanete byť jen přemýšlet. Množství informací je velké a čas se zdá omezený. To by ale být neměl. Abyste udělali takové rozhodnutí, měli byste se nejen dobře informovat, ale také si to pořádně rozmyslet, protože svým rozhodnutím můžete přijít o část svých příjmů a tato částka nemusí být malá. Jak se tedy dospět ke správnému cíli?

Výpočet, tabulka a školení pomocníci

Po tom, co se dostatečně informujete aktuálními fakty, budete potřebovat vypočítat, kdy byste normálně šli do penze, zda máte nárok na dřívější penzi a o kolik peněz byste tím mohli přijít. S tím vám pomůžeme my, a to vám následně pomůže k rozhodnutí. Stačí, když využijete naši kalkulačku a v tabulce se dozvíte vše, co potřebujete vědět. Potom se tato problematika bude zdát jako nic.