Pro milovníky stanování

Milujete kempování? Neláká vás představa dovolené v podobě povalování se u moře a sezení na hotelu? V tom případě jeďte do Chorvatska. Myslíte si, že Jadran je místo právě luxusních hotelových dovolených? To jistě ano, ale ne zcela. Je to také oblast, ve které se těší oblibě kempy plné stanů a karavanů. Přesně tak, jak read more ...

Milujete kempování? Neláká vás představa dovolené v podobě povalování se u moře a sezení na hotelu? V tom případě jeďte do Chorvatska. Myslíte si, že Jadran je místo právě luxusních hotelových dovolených? To jistě ano, ale ne zcela. Je to také oblast, ve které se těší oblibě kempy plné stanů a karavanů. Přesně tak, jak je tomu u českých rybníků. S tím rozdílem, že poznáte nové kraje, užijete si moře a teplo, a nadýcháte se čistého vzduchu přímořských oblastí. Dovolená Chorvatsko nabízí mnoho možností pro každého.

Naše společnost

Cestovní kancelář ABC je malou společností rodinného typu. Vážíme si našich klientů a vždy se snažíme vybrat takový pobyt, který bude co nejlépe splňovat jejich sny a požadavky. Našim klientům již několik let poskytujeme ty nejlepší služby, a poskytujeme různorodé ubytování v oblasti jadranského ostrova Krk. Tento ostrov nabízí jak radovánky města, tak krásnou přírodu a možnost ubytování v přírodě. Neváhejte se na nás obrátit. Zažijte zahraniční pobyt, na který budete vzpomínat dlouhá léta.