Proč se namáhat?

Už Vás nebaví mačkat se v přeplněné tramvaji či autobusu, utrácet tisíce za benzín a čekat někde v koloně na silnici? Nejraději byste si pořídil bicykl a jezdil všude na něm, ale nemáte na to dostatečnou kondici? Podívejte se na naše elektrokola. Nestojí Vás tolik peněz, jako třeba automobil, a přitom se dostanete, kam chcete, read more ...

Už Vás nebaví mačkat se v přeplněné tramvaji či autobusu, utrácet tisíce za benzín a čekat někde v koloně na silnici? Nejraději byste si pořídil bicykl a jezdil všude na něm, ale nemáte na to dostatečnou kondici? Podívejte se na naše elektrokola. Nestojí Vás tolik peněz, jako třeba automobil, a přitom se dostanete, kam chcete, i když nemáte zrovna bezvadnou kondici.

Sportujte bez námahy

Rádi byste si pořídili bicykl a sportovali na čerstvém vzduchu, ale bojíte se, že po jednom kilometru už nebudete moct pokračovat? Proč se trápit a být vyřízení, když to jde daleko jednodušeji. S naším dopravním prostředkem už se nemusíte bát, že po pár kilometrech dorazíte na místo uřícení a otrávení. Tahle investice se opravdu vyplatí, nemyslíte?