Prohlédněte si naší nabídku

I ten nejsmělejší podlahářský projekt jsme schopni zaštítit a vytvořit. Spojíme naše společné síly, dáme vám užitečné rady k vašemu návrhu, aby co nejlépe vystihoval spojení vás a vašeho domova. Dřevěné podlahy vám poskytnou takový servis, o jakém ani nesníte. Nebojte se dřeva. Nejste si jistí, jestli vám dřevěné podlahy, které jste si nechali zhotovit, read more ...
knihy-uvnitr-se-slivovici.jpg

I ten nejsmělejší podlahářský projekt jsme schopni zaštítit a vytvořit. Spojíme naše společné síly, dáme vám užitečné rady k vašemu návrhu, aby co nejlépe vystihoval spojení vás a vašeho domova. Dřevěné podlahy vám poskytnou takový servis, o jakém ani nesníte. Nebojte se dřeva.
Nejste si jistí, jestli vám dřevěné podlahy, které jste si nechali zhotovit, vydrží? Nemějte strach, náš personál je v péči o podlahy vyškolený, při pokládce vám poskytne požadované informace, navíc si u něj můžete zakoupit i ty správné přípravky pro dobrou péči o všechno, co tuto péči vyžaduje. Naše firma poskytuje plný servis. U nás to nejsou jen planá slova.

Interiérové dveře

Dřevěné podlahy nemají v objektu takový efekt, když nad nimi stojí obyčejné plastové dveře. Prohlédněte si naší nabídku, možná si vyberete další věci.