Stává se to pravidelně

S tím, že by se to ve zdejší obci opět nestalo, už ani nepočítáte. Prostě v této vesnici, ať pořádáte, co pořádáte, jakoukoli veřejnou akci, tak vždycky a to spolehlivě, dojde k závadě na dodávce elektrického proudu. Prostě technická závada, tak tomu zde říkají. A vy nevíte, zda zde mají opravdu tak poruchové a zastaralé vedení anebo vám read more ...

S tím, že by se to ve zdejší obci opět nestalo, už ani nepočítáte. Prostě v této vesnici, ať pořádáte, co pořádáte, jakoukoli veřejnou akci, tak vždycky a to spolehlivě, dojde k závadě na dodávce elektrického proudu. Prostě technická závada, tak tomu zde říkají. A vy nevíte, zda zde mají opravdu tak poruchové a zastaralé vedení anebo vám to někdo dělá schválně, ale už vás to rozhodně nemůže překvapit. Překvapilo vás to poprvé, podruhé, ale potřetí už ne.

Vás už to neohrozí

Vy už tentokrát máte zajištěnu spolehlivou pojistku a tou je elektrocentrála Ostrava, kterou jste si pronajmul. Bude to mnohem snazší a pohodlnější jak pro vás jako pořadatele, tak pro ně jako firmu, která zařizuje pohotovostní dodávky proudu, abyste měli vše dojednáno dopředu. Vy tak totiž můžete být naprosto v klidu a ať se děje cokoli, tak váš dětský karneval už to nijak nenaruší. Po celou dobu tak budou spolehlivě v chodu všechny zábavní atrakce, hudba i stánky s občerstvením. Takže jste upřímně zvědavý, zda i tentokrát dojde ve vesnici k nečekanému výpadku proudu anebo se stane zázrak.