Vaše zahrady v létě

Kdo ji má, dobře ví, kolik je to práce a odříkání, ale je to také úžasný koníček. Obojí spolu souvisí, chcete na ní po práci odpočívat. Dnes již jsou klasickým způsobem odpočinku pergoly, stylové v zeleni i moderní u bazénu. A Vaše zahrady v zimě Návrhy konstrukcí již dnes počítají s read more ...

Kdo ji má, dobře ví, kolik je to práce a odříkání, ale je to také úžasný koníček. Obojí spolu souvisí, chcete na ní po práci odpočívat. Dnes již jsou klasickým způsobem odpočinku pergoly, stylové v zeleni i moderní u bazénu.

A Vaše zahrady v zimě


Návrhy konstrukcí již dnes počítají s tím, že krásnou vypiplanou zahradu chcete využít i v zimě, zvlášť ty okrasné, je jich většina, ve vilových čtvrtích i na vesnicích. Proto se zabýváme u návrhu tím, aby byly pergoly, jejich některé typy, funkční i v zimě, přinejmenším, aby se dobře na sníh a mráz zazimovaly. Při nápadu, pořídit si ji, se tedy neobávejte zničení, kovové i dřevěné materiály, ze kterých se vyrábějí, jsou předem ošetřeny moderními tvrzenými nátěry, aby vyžadovaly minimální údržbu.