Vtipná upoutávka zvýší odbyt. Chtěli byste?

Spousta věcí se mnohem snáze udá nebo prodá, dojde-li k jejich zviditelnění. A k tomu může, dojít například i tím, že zaměstnanci myšlené firmy nebo obchodu budou nosit reklamní textil. Nemusí se jednat přímo o logo společnosti, které na něm bude umístěno. Může jít o vtipnou upoutávku, která nedá kolemjdoucím, aby si text nepřečetli, aby read more ...

Spousta věcí se mnohem snáze udá nebo prodá, dojde-li k jejich zviditelnění. A k tomu může, dojít například i tím, že zaměstnanci myšlené firmy nebo obchodu budou nosit reklamní textil. Nemusí se jednat přímo o logo společnosti, které na něm bude umístěno. Může jít o vtipnou upoutávku, která nedá kolemjdoucím, aby si text nepřečetli, aby se nezeptali, nezajímali.

Víme jak na to – prostě to umíme. A za tím si stojíme.

Vždyť i vy, pokud jste si připravovali nějakou vtipnou prezentaci do školy, jste se snažili, aby vypadala vtipně, skvěle, byla srozumitelná a stala se tak mezi spolužáky a učiteli populární. A přesně tak je třeba přistupovat i k reklamnímu textilu. Pojďte do toho s Barracudou – společností s umem a tradicí.