Zbytečná omáčka

Je celá řada knih, které fundovaně radí jak na orgasmus, ale kdo by byl ochoten strávit desítky hodin studiem. Nejhorší na těch knihách je skutečnost, že z tři sta stran textu je maximálně padesát věnováno skutečně meritu tématu. Ostatní je jen taková celkem zbytečná omáčka, kterou se Vám vůbec nechce číst. Chtělo by to něco read more ...

Je celá řada knih, které fundovaně radí jak na orgasmus, ale kdo by byl ochoten strávit desítky hodin studiem. Nejhorší na těch knihách je skutečnost, že z tři sta stran textu je maximálně padesát věnováno skutečně meritu tématu. Ostatní je jen taková celkem zbytečná omáčka, kterou se Vám vůbec nechce číst. Chtělo by to něco mnohem více zaměřeného na téma. Ale to přece není vůbec problém.

Návod za symbolickou cenu

Na internetu si můžete objednat za symbolickou cenu návod, který Vám se vším pomůže a poradí. To je přece úžasné. Budete dobře vyzbrojeni po teoretické stránce a to je dobrý vstup do úspěšné praxe. Až nastane ten správný čas, hodně věcí půjde tak nějak intuitivně, ale mít ty správné znalosti se rozhodně vyplatí úplně vždycky.