Ženy mají mnohem těžší roli

Přestože je svatá pravda, že ženy to mají v životě mnohem, mnohem těžší, tak vy jste moc ráda, že jste se narodila jako žena. A tím důvodem je právě to, že si myslíte, že ženský svět je mnohem pestřejší a zajímavější než ten mužský, protože ženy mají mnohem větší cit pro krásu a pro detaily než read more ...
knihy-uvnitr-se-slivovici.jpg

Přestože je svatá pravda, že ženy to mají v životě mnohem, mnohem těžší, tak vy jste moc ráda, že jste se narodila jako žena. A tím důvodem je právě to, že si myslíte, že ženský svět je mnohem pestřejší a zajímavější než ten mužský, protože ženy mají mnohem větší cit pro krásu a pro detaily než naprostá většina mužů. A potvrzuje to i fakt, že věci a výrobky, které se vyrábějí pro ženy, se vždy dají zakoupit v mnoha různých barevných i jiných provedeních. Zkrátka tam, kde by se každý muž spokojil s jednou variantou, jich žena musí mít hned několik.

Ale mají také větší výběr

No jen si vezměte, jak je například pestrá taková dámská móda ve srovnání s tou pánskou. To se mnohdy ani nedá srovnat, protože těch rozmanitých střihů, barev a materiálů, které se u této módy využívají je neporovnatelně více.