Získejte místo svých snů

Jste milovníci přírody a pohodlí, ale zároveň potřebujete výhody města? Hledáte vlastní bydlení, které chcete řešit stavbou rodinného domu, ale ještě nemáte jasno, kde přesně by to mělo být? Co byste řekli na to, kdyby váš dům stál na pozemku Praha východ? Vyberte si z několika částí této oblíbené oblasti. Místa, která nestrádají občanskou vybaveností, read more ...

Jste milovníci přírody a pohodlí, ale zároveň potřebujete výhody města? Hledáte vlastní bydlení, které chcete řešit stavbou rodinného domu, ale ještě nemáte jasno, kde přesně by to mělo být? Co byste řekli na to, kdyby váš dům stál na pozemku Praha východ? Vyberte si z několika částí této oblíbené oblasti. Místa, která nestrádají občanskou vybaveností, ale zároveň nabízejí i spoustu zeleně a zdravého ovzduší, které oceníte hlavně kvůli svým dětem. Pokud máte práci v hlavním městě, s dojížděním nebudete mít problém ani autem ani hromadní dopravou, která vám bude plně k dispozici. Volný čas, zábava, či nedělní procházky, o nic na těchto místech nepřijdete.

Všechno pro vaši rodinu

Pokud plánujete založení rodiny nebo jí již dokonce máte, rodinný dům na pozemku Praha východ bude přesně to, co vaše rodina ocení a bude milovat. Děti si budou hrát na velké zahradě, vy s partnerem, či partnerkou na terase rozebírat vaše radosti a starosti a všichni budete spokojení a šťastní. Pracovních a jiných povinností si ve městě užijete dost, ale klid jenom doma.